1. Протоколи безпеки бездротової мережі, такі як WEP, WAP і Wi-Fi Protected Access (WPA), використовуються для забезпечення безпеки бездротової мережі.
  2. Wi-Fi Protected Access 3 (WPA 3) - це самий останній бездротової протокол, який володіє більш широкими можливостями шифрування як для приватних, так і для публічних мереж.

Що таке бездротова безпека?

Бездротова безпека - це запобігання доступу неавторизованих користувачів до вашої бездротової мережі і крадіжки даних за допомогою мережі Wi-Fi. Точніше кажучи, бездротова безпека забезпечує захист мережі Wi-Fi від несанкціонованого доступу.

Для чого потрібні бездротові протоколи безпеки?
Протоколи безпеки бездротової мережі, такі як WEP, WAP і WPA, використовуються для забезпечення безпеки бездротової мережі.

У сучасному корпоративному світі Wi-Fi або бездротові мережі дуже важливі для того, щоб люди були підключені до Інтернету. Проте, Wi-Fi дуже вразливий для злому. Саме тут виникає необхідність в забезпеченні надійної бездротової безпеки за допомогою протоколів бездротової безпеки.

Які типи бездротових протоколів безпеки?
Існує чотири типи бездротових протоколів, які включають в себе:

Wired Equivalent Privacy (WEP)
Захищений доступ Wi-Fi (WPA)
Захищений доступ Wi-Fi 2 (WPA 2)
Wi-Fi захищений доступ 3 (WPA 3)

Еволюція бездротових протоколів

Бездротові протоколи захищають вашу бездротову мережу від злому шляхом шифрування особистих даних під час їх передачі по радіохвилях. Wired Equivalent Privacy (WEP) є першим бездротовим протоколом безпеки, який був розроблений в 1997 році. Однак цей протокол містив кілька недоліків, тому Wi-Fi Protected Access (WPA) був розроблений для усунення недоліків, виявлених в Протокол WEP.

Пізніше WPA 2 був розроблений з розширеними функціями і можливостями шифрування. У цьому розширеному протоколі для шифрування даних використовується протокол коду аутентифікації (CCMP) ланцюжка повідомлень в режимі лічильника.

Wi-Fi Protected Access 3 (WPA 3) - це самий останній бездротової протокол, який володіє більш широкими можливостями шифрування як для приватних, так і для публічних мереж.

Як убезпечити бездротову мережу?

  1. Щоб захистити вашу мережу Wi-Fi від несанкціонованого доступу, завжди рекомендується приховувати ім'я вашої бездротової мережі.
  2. Експерти рекомендують перевіряти шахрайські точки доступу Wi-Fi.
  3. Завжди краще оновити шифрування Wi-Fi і захистити мережу Wi-Fi, скинувши надійний і складний пароль для вашого бездротового протоколу.

Потрібно більше деталей? Зв'яжіться з нами

Ми тут, щоб допомогти. Зв'яжіться з нами по телефону, електронній пошті або через наші соціальні мережі.

Назва компанії(*)
Please type your full name.

Email(*)
Invalid email address.

Ім'я(*)
Invalid Input

Я не робот(*)
Invalid Input